RHC-02W7503FT
MFR.Part #
RHC-02W7503FT
JLCPCB Part #
C2991706
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS