RHC-01W102JT
MFR.Part #
RHC-01W102JT
JLCPCB Part #
C2991661
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS