RHC-01W473JT
MFR.Part #
RHC-01W473JT
JLCPCB Part #
C2991654
Description
-55℃~+155℃ 25V 47kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS