TD03E1001BT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
TD03E1001BT
JLCPCB Part #
C2991635
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS