RHC-01U4R7JT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
RHC-01U4R7JT
JLCPCB Part #
C2991616
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 25V 4.7Ω 50mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS