RHC-01W510JT
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- RHC-01W510JT
- JLCPCB Part #
- C2991561
- Package
- 0201
- Description
- -55℃~+155℃ 25V 50mW 51Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS