TC0525B1500T5G
MFR.Part #
TC0525B1500T5G
JLCPCB Part #
C2989448
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 150Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS