TC0550B1003T5G
MFR.Part #
TC0550B1003T5G
JLCPCB Part #
C2989137
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS