A08-105JP
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
A08-105JP
JLCPCB Part #
C33480
Package
SIP-8-2.54mm
Description
125mW 1MΩ 7 8 ±100ppm/℃ ±5% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS