KOV14D-420G
MFR.Part #
KOV14D-420G
JLCPCB Part #
C2986822
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.05kV 250J 3kA 420V 4pF@1MHz 560V 560V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS