JK250-1200U
Extended
Manufacturer
Jinrui Electronic Materials Co.
MFR.Part #
JK250-1200U
JLCPCB Part #
C369138
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.2A 2.4A 200mΩ 20s 22mm 250V 3.6W 7A 800mΩ 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS