JK250-1000U
Extended
Manufacturer
Jinrui Electronic Materials Co.
MFR.Part #
JK250-1000U
JLCPCB Part #
C369137
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1A 20mm 20s 250V 2A 3.6W 300mΩ 7A 800mΩ 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS