JK250-400U
Extended
Manufacturer
Jinrui Electronic Materials Co.
MFR.Part #
JK250-400U
JLCPCB Part #
C369134
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 12mm 1Ω 2.8W 250V 3Ω 400mA 5A 800mA 8s 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS