JK250-180U
Extended
Manufacturer
Jinrui Electronic Materials Co.
MFR.Part #
JK250-180U
JLCPCB Part #
C369132
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5s 1.8W 180mA 250V 2Ω 3A 4Ω 650mA 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS