SPZ1KM100F11O00RAXXX
MFR.Part #
SPZ1KM100F11O00RAXXX
JLCPCB Part #
C2983796
Package
Plugin,D8xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1.55A@100kHz 100V 10uF 11mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 50mΩ@100kHz 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS