NR252012-2R2M
Extended
Manufacturer
CEC(Shenzhen Zhenhua Fu Elec)
MFR.Part #
NR252012-2R2M
JLCPCB Part #
C2983034
Package
SMD,2.5x2x1.2mm
Description
1.5A 1.8A 2.2uH 80mΩ ±20% SMD,2.5x2x1.2mm Power Inductors ROHS