N06B1B221KQ0T0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
N06B1B221KQ0T0S0N0
JLCPCB Part #
C366806
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 2.5mm 220pF 5.5mm 5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS