F05B1B471KQ0T0SHN0
MFR.Part #
F05B1B471KQ0T0SHN0
JLCPCB Part #
C366726
Package
Plugin,P=5mm
Description
470pF 50V 5mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS