T14E1D472MN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
T14E1D472MN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C366666
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 13mm 3.5mm 4.7nF 4kV Y5U ±20% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS