F05S1B101KN0B0SHN0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
F05S1B101KN0B0SHN0
JLCPCB Part #
C366265
Package
Plugin,P=5mm
Description
100pF 50V 5mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS