B23B152KN1B0120075035EOY
MFR.Part #
B23B152KN1B0120075035EOY
JLCPCB Part #
C2893227
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 1.5nF ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS