3386P-1-503
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
3386P-1-503
JLCPCB Part #
C48997940
Package
Plugin-3P,9.5x9.5mm
Description
1 500mW 50kΩ ±10% ±250ppm/℃ 插件-3P,9.5x9.5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS