RUH1H150S-R
MFR.Part #
RUH1H150S-R
JLCPCB Part #
C2977207
Package
TO-263-2
Description
-55℃~+175℃ 100V 150A 200W 27pF 3.65nF 3.8mΩ@10V 4V 750pF 87nC@10V TO-263-2 MOSFETs ROHS