BZT52C4V3
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
BZT52C4V3
JLCPCB Part #
C364301
Package
SOD-123
Description
1 Independent 130Ω 4.11V~4.52V 4.3V 500mW 5uA@1V SOD-123 Zener Diodes ROHS