SMBJ200CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMBJ200CA
JLCPCB Part #
C364299
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-65℃~+150℃ 1.9A 1uA 200V 247V 324V 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS