SMMS1770-100M
MFR.Part #
SMMS1770-100M
JLCPCB Part #
C2976967
Package
SMD,17.5x17.2mm
Description
10uH 13mΩ 16.5A 25A ±20% SMD,17.5x17.2mm Power Inductors ROHS