SMMS1770-1R0M
MFR.Part #
SMMS1770-1R0M
JLCPCB Part #
C2976962
Package
SMD,17.5x17.2mm
Description
1uH 2.3mΩ 38A 73A ±20% SMD,17.5x17.2mm Power Inductors ROHS