SMNR252012-1R0NT
MFR.Part #
SMNR252012-1R0NT
JLCPCB Part #
C363221
Package
1008
Description
1.93A 1uH 2.59A 90mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% 1008 Power Inductors ROHS