5.0SMDJ28CA
Extended
Manufacturer
Shenzhen Jinkaisheng Elec
MFR.Part #
5.0SMDJ28CA
JLCPCB Part #
C2972742
Package
SMC(DO214AB)
Description
-55℃~+125℃ 110A 28V 31.1V 45.4V 5kW 5uA Bidirectional TVS SMC(DO214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS