EKYA350ETD221MHB51
MFR.Part #
EKYA350ETD221MHB51
JLCPCB Part #
C2972628
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 220uF 3.5mm 35V 640mA@100kHz 7000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS