SM7850-150MT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SM7850-150MT
JLCPCB Part #
C2971761
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.8A 15uH 2.2A 72mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS