3362P-1-201LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3362P-1-201LF
JLCPCB Part #
C124581
Package
Plugin-3P,7x6.6mm
Description
1 200Ω 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件-3P,7x6.6mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS