MFL12HR100FT
MFR.Part #
MFL12HR100FT
JLCPCB Part #
C2961477
Description
100mΩ 2W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS