TF06H2401DT
MFR.Part #
TF06H2401DT
JLCPCB Part #
C2961457
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS