TE05G2000BT
MFR.Part #
TE05G2000BT
JLCPCB Part #
C2961453
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 200Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS