TE05G6802BT
MFR.Part #
TE05G6802BT
JLCPCB Part #
C2961448
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 68kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS