TF06G5101BT
MFR.Part #
TF06G5101BT
JLCPCB Part #
C2961424
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS