TF06G1001BT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
TF06G1001BT
JLCPCB Part #
C2961410
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 150V 1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS