TE05H3000DT
MFR.Part #
TE05H3000DT
JLCPCB Part #
C2961407
Description
-55℃~+155℃ 125mW 300Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS