TE05G1003BT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
TE05G1003BT
JLCPCB Part #
C2961394
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100V 100kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS