TD03H3901FT
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- TD03H3901FT
- JLCPCB Part #
- C2961384
- Package
- 0603
- Description
- -55℃~+155℃ 100mW 3.9kΩ 50V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS