TD03G7500DT
MFR.Part #
TD03G7500DT
JLCPCB Part #
C2961365
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 750Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS