TC02G1002BT
- MFR.Part #
- TC02G1002BT
- JLCPCB Part #
- C2961361
- Description
- -55℃~+155℃ 10kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS