8100VCM1016RXN0110
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
8100VCM1016RXN0110
JLCPCB Part #
C2961307
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 10uF 16mm 2000hrs@105℃ 500V 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS