CT81-M8Y5V3D472MSE
MFR.Part #
CT81-M8Y5V3D472MSE
JLCPCB Part #
C2961302
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2kV 4.7nF 7.5mm Y5V ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS