CY7C194-45VC
MFR.Part #
CY7C194-45VC
JLCPCB Part #
C2959620
Package
BSOJ-24
Description
0℃~+70℃ 120mA 20mA 256Kbit 4.5V~5.5V 45ns Parallel Port (Parallel) BSOJ-24 SRAM ROHS