CY7C196-20VC
MFR.Part #
CY7C196-20VC
JLCPCB Part #
C2959605
Package
BSOJ-24
Description
0℃~+70℃ 140mA 20mA 20ns 256Kbit 4.5V~5.5V Parallel Port (Parallel) BSOJ-24 SRAM ROHS