CY15V104QSN-108SXI
Extended
Manufacturer
Infineon/Cypress Semicon
MFR.Part #
CY15V104QSN-108SXI
JLCPCB Part #
C2957966
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 1.71V~1.89V 108MHz 4Mbit SPI SOIC-8 FRAM ROHS