CY62148G-45ZSXI
Extended
Manufacturer
Infineon/Cypress Semicon
MFR.Part #
CY62148G-45ZSXI
JLCPCB Part #
C2956537
Package
SOIC-32
Description
-40℃~+85℃ 20mA 4.5V~5.5V 45ns 4Mbit Parallel Port (Parallel) SOIC-32 SRAM ROHS