CY62157DV20L-55ZSI
Extended
Manufacturer
Infineon/Cypress Semicon
MFR.Part #
CY62157DV20L-55ZSI
Description
-40℃~+85℃ 1.65V~2.2V 20mA 25uA 55ns 8Mbit Parallel Port (Parallel) - SRAM ROHS